مایلی کهن : افشاگرى هاى من از اخراجى هاى ۲ هم بیشتر فروش مى کند!

مایلى کهن: فیروز کریمى از عاملان دوپینگ است مدرک دارم


مایلى کهن سرمربى سایپا در گفت و گو با خبرگزارى ایپنا اظهار داشت: در دیدار با صباى قم وقتى الفاظ رکیکى از فیروز کریمى شنیدم از داور چهارم که او هم این الفاظ را مى شنید خواستم تا با این رفتار برخورد کند چرا که ورزشگاه محیطى مقدس است و نباید چنین الفاظى در آن برده  شود. وى درباره حواشى دیدار صبا و سایپا و همچنین اظهارات روزهاى اخیر خود درباره حواشى فوتبال در ایران گفت: صحبتهاى من موجود است و نوار آن هم وجود دارد که اگر منتشر شود از اخراجى هاى ۲ نیز بیشتر فروش مى کند. اما در بازى با صبا من ابتدا با داور وسط کارى نداشتم چراکه در حیطه مسئولیت من نیست تا با او صحبت کنم. من به داور چهارم اعتراض کردم که چرا با وجود اینکه الفاظ رکیک را مى شنود اما نسبت به آن عکس العمل نشان نمى دهد. او ادامه داد:  داور مسابقه درست یا غلط بازیکن ما را مستقیماً اخراج کرد و مربى تیم حریف نیز در کنار زمین نیز از هر لفظى استفاده مى کرد و حتى یکى از بازیکنانم بعد از بازى به من گفت که شنیده این آقا به بازیکن خود مى گوید «مگر بهت نگفتم این(...) رو بگیر» البته این لفظ در مقابل دیگر الفاظى که در زمین به کار برد مؤدبانه بود. من به داور چهارم گفتم ورزشگاه مکان مقدسى است اینجا باغ وحش نیست که این آقا چنین مى گوید و به همین خاطر از زمین مسابقه اخراج شدم. مایلى کهن در ادامه گفت: اگر من این حرفها را مى زنم براى این است که فوتبال ما باید پاک شود چراکه امروز فوتبال ما بسیار آلوده شده و تا زمانى که من باشم اجازه نمى دهم برخى افراد همچون کریمى با لودگى و دلقک بازى خیلى از افراد را تخریب کند . به قاطعیت مى گویم که این آقا بازیکنان خود را به زور آمپول به زمین مى فرستد و یکى از عاملان دوپینگ است البته من در این زمینه مدارک و مستندات کافى را دارم که در صورت نیاز ارائه مى دهم. وى در پایان گفت: تنها هدف من سالم سازى فوتبال است و به موقع درباره بسیارى از موارد حرف مى زنم. به طور مثال چه طور مى شود که برخى آقایان که به دنبال تبانى هستند حالا جلالى را با القابى همچون جوانمرد خطاب مى کنند؟ اینگونه وانمود مى کنند که مردم فکر کنند آنها پاکترین هستند؟

 
  
   سرتیپ ملاحى: مایلى کهن احساس مى کند پاک ترین انسان روى زمین است

سرتیپ ملاحى مدیرعامل باشگاه صباى قم گفت: مایلى کهن احساس مى کند پاک ترین انسان روى زمین است. وى در مورد اتهام مایلى کهن به فیروز کریمى اظهار داشت: به دلیل اظهارات ایشان به کمیته انضباطى شکایت خواهیم کرد و این موضوع را از طریق مراجع قانونى پیگیرى خواهیم کرد. او ادامه داد: نمى دانم چرا مایلى کهن قبل از دیدار با صبا چنین صحبت هایى را انجام نداده بود. ظاهراً ایشان مدعى العموم است و احساس مى کنند پاک ترین انسان روى زمین هستند.

 
 
   پیمبرى: تهمت هاى مایلى کهن را از طریق مراجع قضایى پیگیرى مى کنیم

مجتبى پیمبرى سرپرست تیم فوتبال صباى قم گفت: تهمت به باشگاه و سرمربى تیم را از طریق مراجع قضایى پیگیرى مى کنیم.وى درباره تازه ترین صحبت هاى مایلى کهن در مورد فیروز کریمى اظهار کرد: حتماً از طریق باشگاه موضوع را پیگیرى مى کنیم، ما براى مایلى کهن احترام قائل هستیم اما صحبت هاى انجام شده را رد مى کنیم و بى تردید هر تهمتى که به مجموعه  باشگاه صباى قم زده شود را از طریق مراجع قضایى پیگیرى مى کنیم. او افزود: بعضى اظهارات واقعاً مایه  تأسف است و این الفاظ رکیک و تهمت  نباید مطرح شود، گویا قرار است جوان ها از ما بزرگترها ادب یاد بگیرند اما هر روز شاهد افزایش این کشمکش ها و ناسزاها هستیم و در نشست هیات مدیره هم در مورد این اقدام تصمیم گیرى مى شود. پیمبرى درباره پایان لیگ هشتم نیز گفت: در هر صورت ما اهداف بالایى داشتیم که دست یافتن به قهرمانى لیگ برتر اصلى ترین این اهداف بود اما ناداورى حداقل در ۱۰ مسابقه و بدشانسى سبب شد تا به این نتیجه دست نیافتیم. سرپرست صبا ادامه داد: از نظر روند بازى و هارمونى تاکتیکى بهترین عملکرد را داشتیم اما ناداورى به ما در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ضربه زد. وى افزود: در آسیا تیم هاى ثروتمند آسیایى بر داورى ها نفوذ دارند و حرف اول در این مسابقات را قضاوت ها مى زند. اکنون که لیگ برتر پایان یافته به جام حذفى فکر مى کنیم و اگر ناداورى ها اجازه دهد در جام حذفى قهرمان مى شویم.

/ 1 نظر / 9 بازدید
حسین

مژده ****** مژده وبلاگ http://animart.blogfa.com/ تقدیم می کند. سلام دیگر برای یاد گیری نرم افزار گرافیکی CorelDRAW X4 نیازی به خرید کتاب نیست . کتاب آموزشی کاملا فارسی و رایگان در اختیار شماست . http://graphix.persiangig.ir/document/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%20%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%84%20%da%a9%d9%88%d8%b1%d9%84.pdf همچنین می توانید به آدرس زیر هم مراجعه نمایید. http://forum.sohail2d.com/viewtopic.php?t=12426 این کتاب را به دوستان خود نیز معرفی کنید.